Plán akcí SCM pro rok 2005

termín kategorie místo počet míst vedoucí akce přihlášky do poznámka
24.-27.3.2005 žáci Sklárna neomezeno J.Michalec 10.3.2005 i pro nečleny SCM
24.-28.3.2005 dorost Tis u Blatna 16 M.Šilhavý 15.2.2005 i pro nečleny SCM
21.5.2005 žáci,dorost Sokolov všichni členové K.Pilař   testy dráha
18.-21.8.2005 HD14,dorost Bečov nad Teplou 16 J.Michalec    
17.-18.9.2005 žáci Jesenice 16     výběr oblasti
24.-25.9.2005 žákovský výběr SHK 16 K.Pilař   přebor výběrů oblastí

Podrobné pokyny a případné změny ke každé akci budou včas uvedeny na stránkách SCM. U akcí s omezenou účastí mají přednost přihlášení v termínu (včetně zaplacení poplatku), následným kriteriem je dosahovaná výkonnost závodníka.



Informace k jednotlivým akcím



2. TIS - velikonoční soustředění dorostu

Termín : čtvrtek 24.3. - pondělí 28.3.2005
Místo : Tis u Blatna, Škola v přírodě Sklárna
Účast : Dorost SCM a další zájemci do počtu 16 + trenéři
Cena : Členové SCM 850,-Kč, ostatní 1050,-Kč. Je zde zahrnuta dotace ZČ oblasti, v případě schválení dotací z krajů v průběhu března a později, je možnost úpravy směrem dolů. Cena obsahuje ubytování, stravování, materiál (mapy a pod.), využití tělocvičny. Uhradit do 15.2.2005 převodem na č.účtu 1982245369/0800, jako v.s. uveďte číslo čipu.
Přihlášky : Mailem na adresu michalcovi.tc@worldonline.cz do 15.2.2005. Jiným způsobem jen vyjímečně, ale pouze písemně! Bez úhrady není přihláška platná. V případě vyššího zájmu bude rozhodovat pořadí, v jakém přihláška a platba došla.

Bližší pokyny (vybavení, čas nástupu, čas ukončení) budou předány přihlášeným mailem.
Dopravu na místo nezajišťujeme. Po dohodě bude zajištěn odvoz od vlaku a na vlak buď z Žihle nebo Malměřic.



Jan(Raška)Michalec                                            
vedoucí SCM                                            







						P  o  k  y  n  y

					Soustředění žáků Zpč.oblasti v OB

          
  Místo :                             škola v přírodě Sklárna

  Nástup na soustředění :    čtvrtek 24.3.2005  do 12,00 hodin
                                 první trénink začíná bezprostředně poté    
                                                
  Ukončení soustředění :    neděle 27.3.2005  po obědě (cca 13,00 hodin)

  Ubytování                  :    v místě na postelích, bez spacáků

  Stravování                 :    začíná se večeří ve čtvrtek 24.3.
                                          další dny snídaně, oběd, svačina, večeře
                                          v neděli 27.3. končíme obědem
  Doprava                    :    zajišťují oddíly samostatně
                                         dle požadavků můžeme zajistit odvoz od vlaku ze Žihle ve čtvrtek
                                                a na vlak do Žihle v neděli
                                                (dle dohody možné i žel. st. Malměřice apod.)


  Vybavení účastníků  :  
- minimálně dvojí věci na běhání, alespoň 3 trika (+další alespoň 1 ks  
  s krátkým rukávem), slabé rukavice, čepice, ponožky na běhání
  navíc (celkem alespoň 3 páry),
  2 mapníky, igelity na průkazky a izolepa, buzola, obyčejnou tužku, 
  červenou fixu, propisku, poznámkový sešit, věci do tělocvičny včetně obuvi,                                         
- alespoň 2 ručníky, hygienické potřeby, přezůvky!, věci na spaní i na  
  nošení na pokojích, staré noviny na sušení bot,
- přesto, že je zajištěn čaj na pití, něco do vody pro přípravu pití, lahev 
  na pití, vitamíny, náplasti, 

     
  Předběžný program (bude upravován dle počasí) :

              24.3.2005                            odpoledne - linie             večer - azimuty
              25.3.2005    dopoledne - hvězdice    odpoledne - vrstevnice     večer - sprint
              26.3.2005    dopoledne - azimuty     odpoledne – okruhy         večer – mapové testy
              27.3.2005    dopoledne - štafety 

             Dle dohody s ostatními treninkovými skupinami i vývoje počasí tělocvična, možná i 
             dopoledne nebo odpoledne.


   Trenérský team -  Jan Raška Michalec
                                  Kája Pili Pilař
                                  Karel Rambo Rambousek ml.
                                  Marta Hanáková
                                  Péťa Šilhavá 
                                  případně i další dobrovolníci ulovení v okolních lesích
 

     		Denní rozvrh – 	7,00            	budíček
                                7,15-7,45    		rozcvička na protažení a probuzení
                                8,00         		snídaně
                                8,45-9,15    		příprava na dopolední trénink
                                9,15-12,00   		dopolední trénink
                                12,00        		oběd 
                                12,30-14,00  		odpočinek
                                14,00-14,15  		příprava na trénink
                                14,15-18,00  		odpolední trénink
                                18,00           	večeře
                                19,00-20,30  		mapová teorie, praktické nácviky a cvičení, volno
                                nejpozději v 21,00      večerka nejmladší žáci  
                                nejpozději v 22,00      večerka ostatní

      



                                                                                                               Jan Michalec
                                                                                                              vedoucí SCM