ZÁPADOČESKÝ SVAZ ORIENTAČNÍHO BĚHU

Žebříček ZČO 2010

# ... kategorie nebyla v závodě vypsána - tyto kategorie mají započteno nejlepších 10 z 20 výsledků, ostatní 11 nejlepších z 21


D10
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Klára MarešováNEJ0250310456--d303131322830302831303130#333031d-
2Hausnerová Tereza KRL0053247247------3030352830--33-#2932---
3Šlechtová Tereza KRL0152219219-------32283532--2932#31----
4Mudrová Lenka KRL0052197197-------35323235----#---3231
5Zierhutová MichaelaLCV02503232------------32--#-----
5Svobodová Alexandra VPM00513232---32-----------#-----
D12
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Biersaková Dagmar KRL0051B38356226403330-353040404040--4037#2836-3532
2Marešová AlexandraNEJ9950B369679332640283328363336303635353634#4040333235
3Soukupová LenkaKRL9952B32032030363033--3336283328----#-33---
4Hanáková LenkaKRL9951B31544928282636--2628262833--3331#3630-3030
5Pešková Anna-MarieNEJ9951271271----313224243036303232--#-----
6Beranová Barbora KRL995326531123302426--2826242324--2627#30----
7Ištvánová Klára MAS9851228228-----------d302829#2628312828
8Vojtková Denisa MAS9850223223---------2423302830-#332629--
9Kroupová EliškaVPM985317817840-2840--4030-------#-----
10Průšová IvanaKRL98531651652433-----23332626----#-----
11Mikešová AdélaVPM9852969636-3624-----------#-----
12Synková Tereza SCH98545959--002930---------#-----
D14
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Šiková KarolínaLPM9651A41554340334035--3340343740--40332933--3640
2Hanáková MagdaKRL9651A399399-36---37--313436--3640-4033-4036
3Kubínová VeronikaSKV9752A379677284033323134403627313333322830333031323330
4Šiková BarboraLPM9650A37952236263630--3628372930-3533363136--3033
5Žandová MarcelaSKV9653B3183413030--342928262927d2928------2328
6Lavičková MichaelaKRL9655B2062063328----3030-----30--2629---
7Holopírková Natálie KRL9653161161------2433------28-24--2626
8Hlinovská JohanaVPM975116016026-26----------2626-28--28-
9Lubinová MarkétaSKV9753159159----3731-----3130-----30--
10Obytová KateřinaVPM9752106106--2828--2624-------------
11Maňasová MichaelaSKV97545959--30-29----------------
12Vacková VeronikaSKV97512828----------28----------
13Kučová Michaela SCH97512727----27d---------------
14Machová Karolína SKV96512626----------26----------
15Jirsová AnnaKSH97512424-------------------24-
D16
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Kubínová RomanaSKV9452A37546637353640-313734313131--32303130----
2Chvalová VěraLPM9452A37042934304036-333429333333--3032-32----
3Kuberková LucieLPM945126826827322830--2737292929----------
4Sklenářová MagdaMLA955926226229283028-292927---3131--------
5Hanáková Magda KRL9651A15915931-3333--3131-------------
6Doležalová AnnaLPM94506262-------------------3131
7Oplová Anna SCH95515252--2626-----------------
D18
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Zayats InnaLPM9353B3435453131--2928333231313129323030-3031302828
2Sklenářová JanaMLA925125425433293131-32-35---3330--------
3Kuberková LucieLPM9451229229----3135-------3232-32--3532
4Smržová Pavlína LPM93521751752927----2930---31-----29---
5Chvalová VěraLPM9452A130130-----------------33323035
6Francková Tereza SCH92519797-34--3330---------------
7Kubínová RomanaSKV9452A6262-------------------3230
8Březinová Ivana KRL93535959------3128-------------
9Urbánková KateřinaONO92503737-37-------------------
D20
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Monika ProcházkováBSO9150R250250--------31-31--31313131--3232
2Hájková Monika ONO9152154154----30313131---d31--------
3Chvalová Věra LPM9452A9393----32------3229--------
4Kubínová RomanaSKV9452A6868-----------3533--------
5Sedláčková AnnaKRL90516060-------------------3030
6Urbánková Kateřina ONO93503030-----------30---------
D21
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Procházková MonikaBSO9150402402--3330--363140-36--4040-40--4036
2Kotásková JanaJES745133138133322428333326293031302626--------
3Rambousková Kateřina BSO8151290290----2830--33-3324232826-28-37--
4Hulcová PavlaKSH775326826840354040--40-d3340----------
5Žandová Monika SKV8751247247--232626d2427--d--30d-332929--
6Ševčíková PetraONO7450196196--3033--3334---3036--------
7Naporowská Marie BSO795018518524-1821----23-26d-2623-24----
8Nyklová JanaLKV8151169169--------36--3630----3334--
9Sobotová JanaVPM725016416436283636----------28------
10Žandová KaterinaSKV8651161161-------------3336-303131--
11Winklerová Hanna LPM805113813822-1923------24---24-26----
12Hofmanová MichaelaLPM7751131131-------------36--36--2633
13Kubová PetraLPM7952119119--26-----------30----3330
14Hájková Monika ONO9152105105----3636-----d33--------
15Krátká Míša LPM7856104104--21-----262928--d-------
16Chvalová VěraLPM9452101101----40------3328--------
17Hasmanová Lenka VPM7551888823-28----37-------------
18Ottová TerezaJES865181812830----23--------------
19Kubínová RomanaSKV94528080-----------4040--------
20Janovcová JanaBSOjano7676-------------------3640
21Bohuslavová Jana LPM78527171--20---------24-----27--
22Soukupová PetraSKV78517070----3040---------------
23Steiningerová KateřinaLPM84507070--2224----24------------
24Šustrová Hana KSH77556969--17d2428---------------
25Naporowská Lenka BSO7650646426-1622-----------------
26Slavíková RenataBSO89505656-------------------3026
27Sedláčková AnnaKRL90515656-------------------2828
28Mundlová Michaela NEJMund525230----------22---------
29Ševčíková Olga ONO76505151------28----23---------
30Ondrová KateřinaSKV89514343-----------2122--------
31Urbánková JanaONO78513030------30--------------
32Savičová GabrielaSKV79522828--------28------------
32Urbánková KateřinaONO92502828-----------28---------
34Richtrová Lucie VPM74532222--------22------------
D35
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Kovářová Jitka MAS7350406695403036334040333636403328333633-3336333333
2Hasalová Jana NEJ675034338928332828--24283333363630----3022--
3Šoupová JanaLPM6850342481--30263628-2330362340363024-2424212624
4Žandová MarieSKV655132340833362122d333021283028--2326-212630--
5Krausová MarcelaLCV7351322414--33233336262426d3030262822-232826--
6Kubínová JanaSKV67513084013028263030302226-----2628-2623282226
7Kolovská IlonaLPM6350293293--------40d40--33362840--4036
8Kamarytová MartinaMLA6651293293-40--28-4030----28d30-283336--
9Zierhutová MichaelaLCV7151240240--2219--2022---26222121-222223--
10Marcela MarešováNEJ7450229229--1818--d20--2423232420-2020-19-
11Richtrová Lucie VPM7451158158---36--------242223-30--23d
12Bischofová PetraMLA7552152152------36------4040-36----
13Lenka BeránkováVPM705115015026-2424--2333-----------20-
14Oncirková MonikaONO6750146146-26-40---40---d40--------
15Polívková Markéta LPMPoli13813836-2321--28------------30-
16Macurová JanaMLA665711411424-19-26------24-----21d--
17Bínová KaterinaMLA67549191-----------33-------2830
18Staňková MarcelaVPM69518080-----------------4040--
19Jirsová PavlaKSH72517676-------------------3640
20Jelínková RadomíraMLA69517373----------26--------2423
21Hanáková MartaKRL71514949-------------------2128
22Hajšmanová Gábina LPM73514141--20---21--------------
23Hašková Eva VPM73524040--40------------------
24Nováková SvatavaSKV53513535---------------35-----
25Gabrielová ŠárkaONO59503232---------------32-----
26Šilhavá JanaLPM59513030---------------30-----
27Danihelová JankaNEJ65502424------------------24--
28Bartovská Eva VPMBart2020---20-----------------
29Pychová PetronelaMAS75501818-------------------18d
D45
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Opavová StanislavaMLA54513814113530--4040-----40404033#40--3340
2Šilhavá JanaLPM5951363363--4040----333233--3640#33--4036
3Tenglerová Helena MLA6551332468--302636302828---33302836#3637343026
4Šplinarová Jana SKV6451313416--26333026-2431303136283030#d3427--
5Mágrová IvanaLCV555030335132--3033363026----242428#283129--
6Janečková EvaLPM6150285285-3333222828-------3326#30--2428
7Nováková Svatava SKV535122622630-----3636-------#-29372830
8Šiková Renata LPM6557186186--2824----29-29--2624#26----
9Sklenářová JanaMLA62581731732828----2630---2833--#-----
10Gabrielová SárkaONO5950154154-26-23-d------36--#---3633
11Bouchalová ZdenaVPM5757145145-3636d--3340-------#-----
12Martínková Věra VPM5351113113-40d---4033-------#-----
13Kriegelsteinová JelenaONO6450101101----24-2423---30---#-----
14Šmejkalová KarlaMLA62569797------2322---2626--#-----
15Papežová Jindra SCH65518787---282633---------#-----
16Patáková MáriaKSH57515858---------------#-2731--
17Doležalová LucieLPM64505050---------------#---2624
18Techlová Helena VPMTech3636---36-----------#-----
19Zbořilová BlankaSKVZbor2323------------23--#-----
D55
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Zenkerová MilušeLCV4550300384--2928312931292830292928--#-3033--
2Bohuslavová VeraLPM4850294294--3332--29343032313736--#-----
3Beránková PavlaVPM435023023032-----3731----403128#31----
4Brabcová JindraLCV4750211211--3130333127d26-dd33--#-----
5Kubátová Lenka SKV5551204204---35-33-3733-34---32#-----
6Nováková Svatava SKV5351145145--------40-37--d35#33----
7Dlouhá Lenka MAS515012812830-------36------#---3131
8Nyklová HelenaLKV5151127127-----------3430--#-3231--
9Bischofová AlenaMLA5251126126------34------3330#29----
10Nyklová JindraLKV53518888-----------31d--#-2829--
11Jedličková JindraVPM45513535---------------#-35---
12Savičová IrenaSKV53522929----29----------#-----
H10
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Richtr LukášVPM020432638835333131-------33353232#32-323131
2Rosenbaum OndrejJES0001306481302929293031303131d313128d30#303130--
3Hasman Ondřej VPM000296963231-33-----------#-----
4Vecko janNEJ00029494d---32-32-----30--#-----
5Hašek Jan VPM00013333--33------------#-----
6Bayer TomášSKVBaye3232------------32--#-----
7Kovář OndřejMAS02002929-----------29---#-----
H12
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Hasal Martin NEJ9801B352628313032363735293332323333333030#-40403131
2Horký DavidKRL980131637433322833--3131303031--3232#31----
3Zieba JakubNEJ9800199199--3540--3329---3131--#-----
4Husák Kryštof SKV9801127127-----------2929--#-3633--
5Stárek Martin SCH98018989--0282932---------#-----
6Lahučký Tomáš SCH99018787--0302730---------#-----
7Kotraba TomášSKV97016666-----------------3036--
8Tůma Štěpán SKV99016464----34d---------#-030--
9Klein Viktor SKV98026060----31-----29----#-dd--
10Hajšman Jakub LPM99005656--3026-----------#-----
11Pavlík Ondřej LPM9800292929--------------#-----
12Bayer TomášSKV99022828-----------------d28--
H14
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Frank JiříMAS9600B398663353335353540353732d3036373532-3637333535
2Horký AlešKRL9701B36948832313232-362834303232--3235-40--3230
3Vacek Jiří SKV9602341341--30303233-----30313030-303431--
4Macura Vít MLA980032738330d28283028-----33-2828-2831293032
5Ševčík RomanONO9600179179----28d3031---2829---33----
6Muller AdamMAS97008888-----d3229---d27--------
7Pokorný JonášKRL97028484-------27---------29-d28
8Šoupa VáclavLPM96007979-----------26----2627---
9Řehořek TomášSKV96017474-----------4034--------
10Šibal Petr MASSiba3030-----30---------------
11Sieber MatoušLPM9700282828--------------------
H16
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Štros JanSKV9501B264264--3240-------30323535-3129---
2Knepr LukášBSO9401B264264--35333537--31-313230--------
3Petr KrausLCV9501233233--3030283131d-----2828-27----
4Kraus JindřichLCV9401215215--28283234-------3232-29----
5Pokorný MatějKRL9502125125-------------3030-3431---
6Řehořek TomášSKV9601101101----------------373331--
7Kolovský MartinLPM94039898---36---------------3131
8Horký Jan MASHork5959----3029---------------
H18
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Vištejn JiríKRL9305B41450833333636-37370402836--3636-40--4040
2Pova OndrejKRL9304B39239240404040----364040--4040-36----
3Frey MartinNEJ9200B386386----403431333333333540----3737--
4Šulc MarekMAS9300362623303028283629292930363030363028-3331343630
5Macura JanMLA930635443828283033-------32333333313034292836
6Lhoták Luboš MAS93013174732626--30312731283028d282826-2629272626
7Kamaryt MichalMLA9205236236-d--33--------2630-2827313328
8Šika Ondřej LPM9301128128--2624----262626----------
9Borovička Roman SCH92019797-d3330--34--------------
10Hnyk Daniel SKV93018080-24-26--------30--------
11Šlajs DanielKRL9403A72723636-------------------
12Rubeš MartinLPM93006363-------------------3033
13Vlasák Tomáš SKV91014949---23--------26--------
14Kriegelstein Michal ONO92002828----28----------------
15Papež VojtěchSCH93012727----d27---------------
16Bursa Jakub LPM93022626----26----------------
H20
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Vonášek Adam LPM9101243243--2930--3131-----3131-31--29-
2Kolovský František LPM9202A223223--3332----313131--------3332
3Bína MartinMLA91023131-------------------31d
3Fajtl Jaroslav VPM90013131--31------------------
3Vlasák Tomáš SKV91013131-31-------------------
H21
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Kamaryt TomášVPM88073914933330--36--24243036-33-40332437373640
2Pilař KarelMAS550138558730332628--333033334033364030-3634343028
3Rambousek KarelBSO7907372372--40404037403636--404023-------
4Suchý PetrLPM7820346430--363333313028282833--3328-28--2833
5Pilař KarelBSO7801332332-36333630342833-----3636-30----
6Milota JosefMLA58013253673624302628292619---3630----293123-
7Kovář JindrichMAS680029240128262824--2126212228--2424-2331292422
8Stehlík Petr LPM7903285285--2230--2222204030--26--26--2126
9Bouchal JiříVPM8449232232-40----36404036------40----
10Šilhavý JakubLPM8500209209--------2620---28263122--2630
11Kunc PetrMLA88012062062628----dd-----3033-33--3323
12Suchý Lybor LPM8003163163--1520----171721---20-16--1819
13Kolovský FrantišekLPM9202155155------00302623--------4036
14Ryjáček Jan LPM800414414421-1919------24--2121-19----
15Schimm PetrBSO8202119119-----------2323-232921----
16Hulec JakubKSH8401118118--1621--19-192122----------
17Tengler MartinMLA8901114114-----------26262222-18----
18Suchý OndřejLPM830110710724-2022---------------2021
19Ječmen Vladimír ONO7900105105-----27-----22-2019-17----
20Rauch StanislavVPM82019393------24232323-----------
21Rauch Tomáš VPM85018989------23202224-----------
22Hasman Jan VPM69018787232323----18-------------
23Brom HynekLPM7503767622-17----------------1720
24Honner Jaroslav VPM78027070----26---18-26----------
25Vonášek AdamLPM91016868-------------1918-15--16-
26Tošner MichalSKV78015656-----------2828--------
27Robert MonroLKVMonr5454-----------------2727--
28Naporovski Vladislav BSO83035454--24--------30---------
29Soukup DavidSKV76014949--14---1817-------------
30Badura VáclavSKV81034848-----------2424--------
31Vodrážka Ondřej VPM7702404040--------------------
32Křenek Jaroslav VPM75022323---23-----------------
33Vlasák Tomáš SKV91012222-22-------------------
33Paták JanKSH89012222-------------------220
35Beránek JanVPM72022121--21------------------
35Novák PetrSKV82012121-------21-------------
37Jirka JakubVPM79052020----------------20----
37Šperl MilanSKV80012020------20--------------
39Bína MartinMLA91021919-------------------19d
39Tesař Daniel VPM8201919---------19-----------
41Hakl Jan VPM75031818---------18-----------
41Jedlička Karel LPM77091818--18------------------
43Paták MartinKSH86011515-------------------15-
H35
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Ševčík Petr ONO7200410492---334040364040-3340302636-36--2636
2Richtr Aleš VPM66013643644035-40----3026d33362830-33-33--
3Mareš AlexanderNEJ730034555028-3626303326282330242833362628283330024
4Käss PavelBSO700033643736d-28--23302828303028333330243026--
5Kovář VladimírMAS7200325440303028213330--243326--2428-2326233328
6Kamaryt MilošMLA6404249249----28-2224----d302435263624--
7Šoupa Karel LPM6900246284--23-d-18-2122212026d23-2223212222
8Šilhavý Miroslav LPM5800229229------3336362440--------3030
9Bílý MilanJES7001222222--d36--30----3640----4040--
10Bílý PetrJES6801215215--4030----334036-------36--
11Šustr Pavel KSH7001212212242824202624--202323---------d
12Kozelka JanLCV7000202202--26182423d2322-222123--------
13Hájek JiríONO6400189189-----364033-----------4040
14Řehořek JarošSKV6301156156----36---263628-----30----
15Milota JosefMLA5801152152-------------40403240----
16Bohuslav VáclavLPM7206135135---22--28----24------28-33
17Kroupa ŠtěpánVPM690410410433-----2426-----------21-
18Sedláček TomášKRL6401100100-----------------28222426
19Jiroušek PetrLPM70017373--30---20------------23-
20Černý MiroslavLPMCern595926-33------------------
21Kočandrle PetrVPM71025555---24--21--------------
22Hanák MartinKRL67015252-----------------24-28-
23Burša PavelMAS75004747-----------2324--------
24Bína PavelMLA67084545-----------22-------d23
25Mikeš Roman VPM7002424223--19-----------------
26Staněk RostislavVPMStan4141-----------------2219--
27Hannsmann MartinMASHann2828-----28---------------
28Amrich Miroslav MASAmri2626-----26---------------
28Vít DanielBSO73002626-----------26---------
30Hakl Jan VPM75492323---23-----------------
31Šibal PetrMAS68012121-----------------21-d-
32Husák VasilSKV69012020------------------20--
33Dědek Miroslav ONO60001919------19--------------
H45
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Brabec Zdeněk ZAT56033885373636282835353032323240d373335-3731---
2Michalec JanMLA570138438440403633--3535------323329--3536
3Chotětický Václav MAS520035137733-262632323230353036d31---34----
4Macura JaroslavMLA590333741128d23232828-----33343130-3129322833
5Suchý VáclavVPM5502202202302624-----28-33------33--28
6Blažek Jiří VPM5009119119----------30-27------3230
7Hnyk MichalSKV6002105105-28-22------26-29-----d--
8Janošík Lubomír KSH5901919126242120-----------------
9Vlach Miroslav SCH61019090-30--3030---------------
10Lhoták LubošMAS53008484-------------2928-27----
11Bartovský Pavel VPM61018080--4040-----------------
12Čech Petr SCH60017171--2221--28--------------
13Hofman PetrLPM65005656-------------------3026
14Janovič OndřejSKV59015656-------28--28----------
15Steininger PavelLPM56035454--d24----30------------
16Milota JosefMLA58014040--------------------40
17Řehořek Jaroš SKV63013636---36-----------------
18Fajtl Jaroslav VPM60013333--33------------------
18Kamaryt MilošMLA64043333-33-------------------
20Schimm DieterBSO44013131---------------31-----
21Rauch StanislavVPM53013030--30------------------
21Kurz ZdeněkVPM63013030---30-----------------
23Lisý JanONO42012929---------------29-----
H55
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Fišák JanMLA440137353333302222-363033---40264040#3040373737
2Janda JosefKAD470136636636403333404040-40d---d36#28----
3Jirásek JaroslavSCH4701354636232436233630282633373436363633#3336313431
4Sklenář JanMLA420131131130282830-332236---d40--#-3034--
5Beránek Petr VPM450227727740--36--3340----302830#40----
6Mágr ZdenekLCV50002683782420212424262422---30233328#262627--
7Lisý JanONO420126432220-24-232217212629273322--#---3127
8Fiala MilošKSH480126326322264020--2130363137----#-----
9Janeček EduardLPM5100243243-2120262620-------2626#22--2729
10Bohuslav VáclavLPM4201233233--3021--2628303431d33--#-----
11Schimm DieterBSO440123225026231918332120-----212422#23----
12Valeška RudolfLCV4700195195-2226-28-19-----24-24#2428---
13Frey JaromírNEJ4100191191----30242324----28--#-3329--
14Rambousek KarelBSO5302152152-------------3023-36--2934
15Otta PavelJES46011511512836-28-2336--------#-----
16Kubát JaroslavSKV5203148148---19-28-2328-29---21#-----
17Křenek JaroslavVPM44014040---40-----------#-----
18Nykles Vladimír VPM47014040----22-18--------#-----
19Vonášek Jiří LPM54013939--23---16--------#-----
20Schejbal Ladislav SCH53013737--18--19---------#-----
21Chotětický VáclavMAS52003333-33-------------#-----
22Jedlička JiříVPM42012424-----------------24---
23Blažek JanVPM5000212121--------------#-----
24Lhoták Luboš MAS53001818-----18---------#-----
H65
PořadíJménoReg.č.Lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmaskrlkrlmlamlamlaskvskvjesjesjesjesonoonokshksh
1Frey JaromírNEJ4100193193--------3131-32-3333#33----
2Lisý JanONO4201155155-31-31---------3131#31----
3Jedlička JiříVPM420111811831------------2929#29----