ZÁPADOČESKÁ OBLAST

Oblastní soutěž západ - žebříček 2011 - konečný


D10
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Tokárová ReginaNEJ0150402587-31-3235333134-30403133--3734#4040403630
2Nádeníčková PavlínaNEJ0151366538----3031332729280332932353429#3036333336
3Marešová KláraNEJ0250359583-d303032-2937313633293135302931#3328302326
4Šlechtová Tereza KRL015234934932333235----374036------#--364028
5Staňková Markéta VPM0153276276---282829---2423--28ddd#36262628-
6Vítová LucieBSO025025625630------29-----303231-#-33242423
7Richtrová KamilaVPM0451191191----------------37#2630283040
8Chladová MartinaMLA0251106106--------342624------#---22-
9Kovářová LucieMAS03509090-------31---------#---2633
10Trpáková DanielaSCH01516363---------3330------#-----
11Kroupová AdélaVPM01525555--------27-28------#-----
12Staňková RadkaVPM04524545-----------------#---2124
13Pavlasová KarolínaSKV01522828-----------------#28----
14Slívová ŠtěpánkaSKV01512424-----------------#24----
D12
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Biersaková Dagmar KRL0051B41951637404040----294037--353535-#-35334040
2Hanáková LenkaKRL9951B37755534332833----373327403432322832#-32313336
3Marešová AlexandraNEJ9950377589-363636323231323436343331--32-#3128293630
4Hausnerová Tereza KRL005332032031263030----3128292829----#---3028
5Mudrová Lenka KRL0052287287292826d----27d31302728d--#---2833
6Šlechtová Tereza KRL0152163163-----------3637303030-#-----
7Prekopová AnetaMAS0050141141273024-3030-----------#-----
8Svobodová AlexandraVPM00509191--3328-----30-------#-----
9Horáková MarieNEJHora9090-------30--------30#-30---
10Lučanová BarboraMAS00515050-----------------#---2426
11Jánská VeronikaMAS00522626-----------------#---26-
D14
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Ištvánová KláraMAS9850B358382--dd3236--31d24272631313128-29--2828
2Mikešová AdélaVPM9852B32132133243030-d---334029d-----333633--
3Obytová KateřinaVPM9752B31331330334033-------34-------40303340
4Kroupová EliškaVPM9853B300300-263340-d--33363331d------2840--
5Kretková AnnaVPM975429929926302840--------33------33364033
6Hlinovská JohanaVPM975125025028283626--------36------30-3036
7Lubinová MarkétaSKV97531741743636-d--3131d40-------------
8Papežová Kateřina SCH9853128128----3533---3030------------
9Svatková Charlota SCH9852112112----3030---2626------------
10Biersaková Dagmar KRL0051109109-----------3740---32------
11Kučová Michaela SCH97519696-----40---2828------------
12Pelcová TerezaMAS98539090-------------------24d3630
13Synková Tereza SCH98548888----28d---2436------------
14Kubínová VeronikaSKV9752A80804040---------------------
15Polcarová SimonaNEJ98506161----------------30-31----
16Svobodová SimonaMAS98525454-------------------2628--
16Radová MagdalenaVPM97555454--2628-------------------
18Marešová AlexandraNEJ99503535----------------35------
19Debreczeniová KátaKRL98043030------------30----------
20Prusová IvanaKRL98032828------------28----------
D16
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Šiková KarolínaLPM9651A46266037374033403737374030374040333640---3234--
2Kubínová VeronikaSKV9752A419510--33403634313136--3633363036----373130
3Šiková BarboraLPM9650A408494--28303331343428403130364033----3531--
4Hanáková MagdaKRL9651A37037034343036----333634--284033------32
5Žandová MarcelaSKV9653B3675642727d2830292929303329333030283032d313029--
6Sklenářová MagdaMLA95593263262931262428-2727---2628262628-------
7Lavičková MichaelaKRL965530630631293626----26d-282624242630------
8Oplová Anna SCH9551108108----2627---2827------------
9Vítková MarkétaMAS95517474-----------2224------28---
10Sparynyak AnastasiyaMAS95507272-----------2322-------27--
11Holopírková Natálie KRL96537070---23-------2423----------
12Žampachová LucieMAS95524242-----------2121----------
D18
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Chvalová VěraLPM9452A42160837343532373729333232324037333333---3230--
2Kubínová RomanaSKV9452A39545334373035343433----3334292929---3032--
3Kuberková LucieLPM9451B3383382929d303131-313030303631---------d
4Zayats InnaLPM93533043043131322829d3129---dd313131-------
5Doležalová Anna LPM9450115115----2729-----3029----------
6Smržová Pavlína LPM9352848427----------28---------29d
7Šiková KarolínaLPM9651A6666---------------------3135
8Šiková BarboraLPM9650A6565---------------------3332
9Hnyková MichaelaSKV91512727-27---------------------
D20
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Procházková MonikaBSO9150A3944563132-333332--3131313535---37323231---
2Beroušková Katka JES9151B187187-30-3131------30d---34----31-
3Hájková MonikaONO9152120120--d29-------3232---27------
4Urbánková KateřinaONO92509191----------------313030----
5Francková Tereza SCH92515959----2930-----------------
6Sklenárová JanaMLA92515858-----------2830----------
7Řehořková AlžbětaSKV92512929----------------29------
D21
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Procházková MonikaBSO9150438471-3333363636--3636403640---36-3340---
2Kovářová Jitka MAS73503986622428242430284032303333332626363626-2833323030
3Hasmanová Lenka VPM75513903904030---24--404036d36---33-403635--
4Žandová KaterinaSKV86513614993324281822332835282826--28303024-302430--
5Vodrážková KateřinaVPM7995302302--4040-------40333340-40-36--d-
6Rambousková Kateřina BSO81512842843636--3330-----3028------30-2833
7Pilařová PetraLPM835123023028--2628-33----26-3033------26-
8Purschová Tereza BSO8156219219----2426---30302424--------3328
9Hulcová PavlaKSH7753218218262120-----242324--40-40-------
10Bohuslavová Jana LPM785219519521d22---30----212324-26---28d--
11Honnerová BlankaVPM8051192192-4036-4040-------36-d-------
12Beroušková KateřinaJES9151183183-23302826-d----22d---30----24-
13Naporowská Marie BSO79501701702026--1922-----1821--------2123
14Winklerová Hanna LPM805114414422--21--------22232828-------
15Hofmanová MichaelaLPM7751139139--26-----33242828-----------
16Žandová Monika SKV875111911930-2120--d--------------2226
17Šustrová HanaKSH7755117117--------232123---2624-------
18Hájková Monika ONO91529898---23-------2330---22------
19Hrzinová HanaONO83509393-----------1919----3124----
20Chvalová VěraLPM94528080---------------------4040
21Kubínová RomanaSKV94527272---------------------3636
22Sklenářová JanaMLA92516868-------28---2020----------
23Oncirková MonikaONO67506666---33-----------33-------
24Steiningerová KateřinaLPM84506464--2319-----22-------------
25Steiningerová TerezaLPM86505656---30-----26-------------
26Urbánková KateřinaONO92505454----------------28-26----
27Freyová AndreaNEJ89505353-------30-------------23-
28Podivínová PetraONOPodi5050-------------------26--24
29Ottová TerezaJES865145452322---------------------
30Francková Tereza SCH92514444----2123-----------------
31Bartošová JanaMLA70512626--------26--------------
32Řehořková AlžbětaSKV92512323----------------23------
32Hasalová JanaNEJ67502323----23------------------
34Danihelová JankaNEJ65502222---22-------------------
35Mundlová MichaelaNEJ88502020----20------------------
D35
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Staňková MarcelaVPM6951480592---404040---4036-4040404040-3640404040
2Žandová MarieSKV65513615193022332424ddd262830283333332324d2320302233
3Kubínová JanaSKV6751360528262626362630284028--302622303023-24-212828
4Hasalová Jana NEJ675035945428203628-332630333326-30232626---2828d-
5Krausová MarcelaLCV735133546423282326--24-303024-2128363319-2122233023
6Kamarytová MartinaMLA665131131121-30-30-36---------33-2636363330
7Šoupová JanaLPM6850294294--dd---283623---30242828-332619d19
8Bartošová JanaMLA70512912912424241936-----23----36--30332616d
9Richtrová Lucie VPM7451279279-23-333336----22-----26-2219242021
10Bínová KateřinaMLA6754275275---2028-30------2622-22-2823332122
11Zierhutová MichaelaLCV715125929520182122--2326---2420---21-1918201924
12Hanáková MartaKRL715125425440-------4024d--362824-----2636
13Marešová Marcela NEJ7450234234--2221------d2619242322---21181820
14Danihelová JankaNEJ6550230230-21----3336--283624------3022--
15Jandová LenkaKAD72502262263336-----33--333328---30------
16Beránková Lenka VPM705119819836332830--------23------24-24-
17Oncirková MonikaONO6750192192-40----40----4036-------036-
18Lederová KamilaLPM7352155155171920d2328---26--22----------
19Kolovská IlonaLPM6352130130-30------243640------------
20Hašková Eva VPM7352116116--40-------------36-40----
21Jelínková RadomíraMLA6951565619---------------20--d-17-
22Hajšmanová Gábina LPM7351515118--------------------1518
23Ševčíková OlgaONO76504949---------------------2326
24Polívková Markéta LPMPoli454522--23-------------------
25Halapejová DášaNEJ69002020-----------------d20----
D45
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Mágrová IvanaLCV55504106823428332336374028323634233028243630-3031312830
2Šplinarová Jana SKV64513885663730282228343332d30-332223303033-3329-2633
3Opavová StanislavaMLA5451335335-35d40---35-----40--36-3633-4040
4Šilhavá JanaLPM5951322322---28----3540374033364033-------
5Tenglerová Helena MLA65513203202932402440313630---3028----------
6Gabrielová SárkaONO5950293293--26262629-----26232128-283228----
7Patáková MáriaKSH5751283283--------3026292421242328223026----
8Macurová JanaMLA665726826827--19242730-----1922d2426---d2426
9Janečková EvaLPM615015715731-2430--d----3636----------
10Kolovská IlonaLPM6352154154-------------263326-----3336
11Bouchalová ZdenaVPM5757134134--3636--------26--------36-
12Nováková SvatavaSKV5351120120------------40---40-40----
13Kamarytová MartinaMLA6651109109-------------333640-------
14Šiková Renata LPM64099898---2023----2827------------
15Papežová JindraSCH65519797----33----3331------------
16Martínková Věra VPM53519393--3033-----------------30-
17Řehořková Štěpánka SKV64537878---21------------24---33--
18Sklenářová JanaMLA62587676------d-----203026--------
19Šiková RenataLPM65517171-------------20d------2328
20Šmejkalová KarlaMLA62566868----------------23-23--22-
21Doležalová LucieLPM64505252-----------2824----------
22Danihelová JankaNEJ65503030----30------------------
23Kriegelsteinová HelenaONO64502424------------------24----
24Techlová Helena VPM49512323--23--------------------
D55
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Bohuslavová VěraLPM4850351498--3032--2830303132313132312932#323631--
2Brabcová JindraLCV475033833829d283030-2632-----28d--#-40293135
3Kubátová Lenka SKV5551313313-3340--3233---35-37-34--#--37-32
4Zenkerová MilušeLCV4550282282--2628--24-----27---30#3033272928
5Nováková Svatava SKV535124124131-----40-3233---353733-#-----
6Beránková PavlaVPM4350229229-313635--30-----34----#---3330
7Dlouhá Lenka MAS5150124124----3230----28------#--34--
8Jedličková JindraVPM4550123123--33----------302931-#-----
9Nyklová HelenaLKV5151118118---------2930-29----#-30---
10Opavová StanislavaMLA5451696933-----36----------#-----
11Horáková MagdalenaNEJ49512828-----------------#-28---
12Nyklová JindraLKV53512626-----------------#-26---
H10
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Bartoš VáclavMLA0101345457313031313232--303231---3131-#27272833-
2Kábrt JosefBSO0101285285----3030-32--------31#3437323029
3Hasman MarekVPM0201221221--------323033-----33#292935--
4Hlinovský OndřejVPM0102196196-323333--------31----#-31-36-
5Dellinger MikulásNEJ0100126126-----------------#-34302834
6Kovář OndřejMAS0200112112-------35---------#---4037
7Kohoutek OldaBSO03018787-------30---------#---2631
8Polívka Vratislav VPM02035858--2929-------------#-----
9Svatek DanielSCH01025757---------2829------#-----
10Kábrt AntonínBSO03005151-----------------#---2427
11Klein DavidSKV01013737-----------------#37----
12Svoboda VojtaVPM02073535---------35-------#-----
13Hašek AdamVPM01013131----------------d#31----
14Kettner MatyášBSO03022828-------28---------#-----
H12
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Richtr Lukáš VPM0204B399498--33363737--343637-35---37#4035333335
2Hasman Ondřej VPM0002B3724023434-30-34--31403435----31#363231--
3Burian JanVPM990235040229372933----3726313030313231d#26----
4Hejduk JanBSO00013364183131--273130322928273232----#-282931d
5Vecko janNEJ0002327327-29312634-32-2730----30--#2830-d30
6Václavík JiříLPM990112112137d-28-------2828----#-----
7Lahučký Tomáš SCH9901113113----3129---2429------#-----
8Hašek Jan VPM0001107107---40------------34#33----
9Korbelář DavidVPM99018787---24---30-33-------#-----
10Bartoš VáclavMLA01013232-----------------#----32
11Halapej FilipNEJ99003030----------------d#30----
12Papež JosefSCH99022929----29d-----------#-----
13Bayer TomášSKV99012424-----------------#24----
H14
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Pokorný JonášKRL9702B4515763737-40----4033363736343430293340--4040
2Horký AlešKRL9701B427538-343630----2436303440373740342928--3633
3Hasal Martin NEJ980141152534294036d2831373040--33273133---313530-
4Zieba JakubNEJ980039167631-302833303331262833293029273637313033303328
5Macura VítMLA98003845412731-2640402934333026-2431292831---282826
6Bartoš VojtěchMLA980237244629-24333626--2824402726--26--362932-30
7Horký DavidKRL9801295295-273324----3626283128--------2636
8Pavlík Ondřej LPM9800110110--26d-33-29----22----------
9Mózer Dominik LPM97017878--28d---27-d--23----------
10Stárek MartinSCH98016666----3036-----------------
11Husák KryštofSKV98013333------------------33----
12Jirušek Dominik NEJ98032727----d-----------27------
H16
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Frank JiříMAS9600B4406923732373635403340363637343731313132-323530--
2Štros JanSKV9501B417447---30-33403340d-3734---35-3532323333
3Vacek Jiří SKV960235535529303428--28302830d2929--------2931
4Kraus Petr LCV950130930927282926--26-262831-d---d-d28-3129
5Řehořek TomášSKV9601285285---40-363636334034--------30---
6Pokorný MatějKRL950222722734353133----3033-d31----------
7Ševčík RomanONO960014814831-27d3228----------d-30----
8Hannsmann JohanMASHann118118----30303028---------------
9Šoupa VáclavLPM9600105105----d26d2624-29------------
10Houdek VáclavKRLHoud3131-----------31-----------
H18
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Pova OndřejKRL9304A44948136404036--3637374036--37343240------
2Vištejn JiříKRL9305B44554540363640--4034343640--343735363235----
3Macura JanMLA9306B3955103333333037353029----3231313026---343333
4Lhoták Luboš MAS930139267726302833343228d273333303529292833303030373131
5Knepr LukášBSO940136844828262628313033-3130d3230---30-323229--
6Šulc MarekMAS9300351351302830262728d312928d-----28--3531--
7Kraus JindřichLCV940114814824242424--------d---24-d28d--
8Rubeš MartinLPM93005858---------------------2929
9Šika OndřejLPM93015454-------------2727--------
10Kolovský MartinLPM94032929----29------------------
H20
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Kolovský FrantišekLPM9202A385415----3231-30313232--333232---32313532
2Kamaryt Michal MLA9205B276276--31-30--32-----31303032----3030
3Vonášek Adam LPM9101148148---31-------30-29--30----28-
4Borovička Roman SCH9201919131--------3030------------
5Frey MartinNEJ92003232---------------------32-
5Tengler PetrMLA91013232-----------32-----------
7Bína MartinMLA91023030-------------------30---
H21
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Kamaryt TomášVPM88074325843028-30--36262633402822223640403136--4040
2Kolovský FrantišekLPM9202429558--30363333232440363324-404036---33333628
3Rambousek KarelBSO79074144143636--3640---40-3036---2833332640--
4Pilař KarelBSO7801408408404033334036---26-4026------283333-
5Pilař KarelMAS550139359026262626--3340283036213033233030-4030262333
6Suchý PetrLPM7820358378--24243030303630--2024363333-----28-
7Kovář JindrichMAS6800307346--2019----242428--26222836d2424282023
8Kovář Vladimír MAS7200278328--18142423-2823--232118191923-282324--
9Redlich Tomáš MAS8200267267--1522--40233628302623--------24d
10Šilhavý JakubLPM8500251251--21212826-3333dd19-242422-------
11Milota JosefMLA5801248248232316-26--22---22----24-26-232122
12Vodrážka Ondřej VPM7702245245--40--------3333---33-304036--
13Stehlík Petr LPM790323923933302828-----23---2328------2224
14Kamaryt Michal MLA9205197197----20-26------19172121--36-1720
15Hulec JakubKSH84011571572019------221924--201617-------
16Paták PavelKSH8501118118--------212122--162018-------
17Bouchal JiříVPM8449116116---40-------3640----------
18Budín VáclavNEJ8700115115212213-23------1620----------
19Gabriel VojtechONO8702112112-----------1517282626-------
20Václavík JanVPM870111111119211717-----------------1819
21Ryjáček Jan LPM800410610618--10--------19211820-------
22Ritter AlešONO74019797-3336---------28----------
23Anděl RobertVPM80018484-------------303024-------
24Honner Jaroslav VPM78028484---162124---------23-------
25Dušek Petr SKV84017474-17-13--21---23------------
26Rauch StanislavVPM820171712424-23-------------------
27Tengler MartinMLA89016868------2030---18d----------
28Čechura Tomáš LPM89006868---18-----20-1218----------
29Pova OndřejKRL93046262---------------------2636
30Sedláček TomášKRL64016161------24--------------1621
31Vištejn JiříKRL93056060---------------------3030
32Ječmen VladimírONO79006060-------------1721d22------
33Tesař DanielVPM820352521718---------17-----------
34Rauch Tomáš VPM8501515128-23--------------------
35Tošner MichalSKV784949------2821---------------
36Suchý Libor LPM80034949-201415-------------------
37Borovička RomanSCH92014848---------2226------------
38Vonášek AdamLPM91014848-------------15--20----13-
39Křenek Jaroslav VPM7502424222--20-------------------
40Ondřej ŠikaLPM93014040---8-----------------1418
41Mágr ZdeněkLCV50003131-------20---11-----------
42Badura VáclavSKV81013030-----------1416----------
43Šilhavý Miroslav LPM58002828-----28-----------------
44Bartoš LuděkMLA67012626----------------------26
44Jiskra MartinSKV88002626----------------26------
46Motyčka Radek SKV80012525-16-9------d------------
47Černý Miroslav LPM75042222-----22-----------------
47Bína MartinMLA91022222-------------------22---
47Buriánek Kamil LPM79012222--22--------------------
47Šperl MilanSKV80022222------22----------------
47Mareš AlexanderNEJ73002222----22------------------
52Frey MartinNEJ92001919---------------------19-
52Jirka Jakub VPM79051919--19--------------------
54Radek BouchalVPM85491515---------------------15-
55Hejna AlesVPM78011313-----------13-----------
56Popule Tomáš LPM88031212---12-------------------
57Soukup DavidSKV76011111---11-------------------
56Skala DavidSKV830277---7-------------------
H35
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Bartoš LuděkMLA6701446504303640364040-----3040-3628--40363636-
2Richtr Aleš VPM66014445684033-403333--283640-33---36403033334040
3Bílý MilanJES70014004003640---------40364030404028d3040--
4Hasman Jan VPM690136341126243028-30--3340d2628---3333282428--
5Mareš AlexanderNEJ7300345386-212023-24363336----332636---22262822
6Hájek Jiří ONO6400339339--28d--4040---3330---303636-03333
7Šilhavý Miroslav LPM5800305305--33-36---403333--242824-----2430
8Käss PavelBSO7000300300--24d----2628283626---d-3326242623
9Bohuslav VáclavLPM7206291291---30--2836----24304033---4030--
10Kamaryt MilošMLA6404274274--22-21-23------26212322-1828232324
11Burian JanVPM710526626621202622-----26d281822192120-23----
12Ševčík Petr ONO720024824833-363330------d----26-24--3036
13Šoupa Karel LPM6900242313--19171919-262120---20181919-2020171920
14Staněk RostislavVPM6801226242---161821---19d211618202018-211816--
15Bína PavelMLA6708219219---2023-24------2123-23-22d202221
16Řehořek JarošSKV6301218218---26-363030303036------------
17Bílý PetrJES6801192192-30-----------282426283026----
18Kozelka JanLCV70001791792018171517-d24-----1716----17-18d
19Sedláček TomášKRL64011761762328--2428-28-----------2322--
20Kroupa ŠtěpánVPM6904170170-23----26-2423302321----------
21Řepík TomJES6901162162-26212420-d----2423---24------
22Mikeš RomanVPM70021621622219-19-20----262017-----19----
23Černý MiroslavLPM75041431432822-2126----24--22----------
24Nádeníček JosefNEJ7000115115----15-d-2321d--------211817d
25Milota JosefMLA58019999-------------363330-------
26Šustr PavelKSH70019898--------2222d--191718-------
27Oldřich KohoutekBSO71008181----22--------------191921-
28Brom HynekLPM75036767-------------232222-------
29Jiroušek PetrLPM70016565------------19--------2026
30Kovář VladimírMAS72005959------33----------26-----
31Vít DanielBSO7001525224---28------------------
32Vastl OldřichONO75004949--------------------21-28
33Chval JosefLPM67004242-----------2220----------
34Hynek Petr ONO70003636--1818-------------------
35Dušek Petr SKV84012626-----26-----------------
36Kočandrle PetrVPM71012323--23--------------------
36Motyčka Radek SKV80012323-----23-----------------
38Amrich Miroslav MAS73002222-----22-----------------
39Horák PavelNEJHora2121----------------21------
40Grohmann Jan VPM73021616----16-----d------------
H45
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Blažek Jiří VPM500939957430303333--3132--363333-372928312830333136
2Macura JaroslavMLA59033834093636-303332d30-----32273132---303426
3Kettner VladekBSO6400375401332830262930----283136------32362933
4Chotětický VáclavMAS5200235235---------3630--35343730-33----
5Michalec JanMLA57011561564040-36--------------40----
6Janovič OndřejSKV5901149149------------28283134----28--
7Štěrba JiříSKV6400136136-------------302927--26-24--
8Hnyk MichalSKV6002130130-26d---------40-----36---28
9Steininger PavelLPM5603120120--4040-----40-------------
10Čech Petr SCH600111111126---3128---26d------------
11Vlach MiroslavSCH6101105105-----35---3040------------
12Sedláček TomášKRL64019898----------------353330----
13Urbanec DaliborMLA52019797--------313333------------
14Suchý VáclavVPM55029494--3628--------30----------
15Janošík LubomírKSH590189892833-------28d------------
16Nekola LubosSKV60038484-------------------2826-30
17Beránek PetrVPM45027777---------------------3740
18Milota JosefMLA58016868------33----------d-35---
19Hofman PetrLPM65005757--28--------29d----------
20Řehořek JarošSKV63014040--------------------40--
21Frey JaromírNEJ63002727---------------------27-
H55
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Jirásek JaroslavSCH4701457676363040334033284030-40dd37364036313640-3634
2Janda JosefKAD47014525084040----3028402836-40--3640--33404037
3Sklenář JanMLA42013753753333162636402636---3630---33-30----
4Mágr ZdenekLCV500037056926242128283624-264028-2629302626-3328283329
5Fiala MilošKSH480135439930212424----2826d--3440302827282633--
6Bohuslav VáclavLPM4201345345--3330---30---28-31243330-403630--
7Nykles VladimírVPM4702343426-2320223028--3630332620-282821-26--2827
8Fišák JanMLA440127927928363640--3333---4033----------
9Valeška RudolfLCV4700225225-2222-33--26-24--22-26----24-26-
10Kubát JaroslavSKV5203215215--19--2623---26-21-33-----36-31
11Schimm DieterBSO4401191191--------33233024----243423----
12Vonášek Jiří LPM5401184184--1823-----33-332827--22------
13Frey JaromírNEJ4100123123-----30-----------37-3026--
14Rambousek KarelBSO5302116116----26----36-3024----------
15Beránek Petr VPM4502104104-28----40-----36----------
16Lisý JanONO42019494------------18---232924----
17Blažek JanVPM5005919124202621-------------------
18Otta PavelJES46018787--28---36-----23----------
19Janeček EduardLPM51007878--1720--22-----19----------
20Chotětický Václav MAS52006666--3036-------------------
21Schejbal LadislavSCH53014848----24-----24------------
22Hájek JanMAS54013030---------------------30-
23Kubát JaroslavSKV52022626-26---------------------
24Lhoták Luboš MAS53002424-----24-----------------
25Křenek JaroslavVPM44012323--23--------------------
H65
PořadíJménoReg.č.lic.celkemsumalpmlpmvpmvpmmasmasbsobsomlamlamlakrlkrlbsobsobsonejnejnejonoonojesjes
1Lisý JanONO42013363652929----31-30303031-303232-#---3031
2Frey JaromírNEJ41002192193331--31--------323030-#---32-
3Sklenář JanMLA4201105105-------------353535-#-----
4Bohuslav VáclavLPM42019696--------323232------#-----
5Jedlička JiříVPM42018484-------------282828-#-----
6Schimm DieterBSO440164643133---------------------
7Frühauf LadislavSKV42013131-----------------#--31--

# ... kategorie nebyla v závodě vypsána (OP noční) - tyto kategorie mají započteno nejlepších 11 z 22 výsledků, ostatní 12 nejlepších z 23